Potkal mě zázrak 008

15. března 2013 v 19:49 | Ell-Amaterasu-Dei |  Potkal mě zázrak
"Wau!" vydechla jsem, když jsem viděla svůj pokoj. Celý byl oranžovo-červený. Na posteli s nebesy bylo oranžové povlečení a tmavě oranžový přehoz. Nebesa byla tmavě červená, chlupatý koberec světle červený, noční stolek, psací stůl s židlí, skříň, police, knihovnička s asi stovkou knížek (z toho třetina byla fantasty literatura, druhá třetina učebnice a encyklopedie o andělech a nadpřirozenu a ten zbytek romány o všem možném) a skříňka s pěti šuplíky byli ze dřeva a natřené na černo. Na posteli leželo velké oranžové tričko, které by mi podle mého odhadu bylo někam po kolena. Nejspíš na spaní. Na zdech byly obrazy a na nich noční krajina a vyobrazení různých živlů. Zdi byly vymalované světle oranžovou. Pokoj se mi moc líbil. V rohu byl velký tmavě červený pytel vyplněný polystyrénovými kuličkami. Na nočním stolku ležela lampička, pár záložek do knížek a - ach můj bože - budík. Na psacím stole ležel dokonce i notebook s vybavením, pár sešitů, sada pastelek, fixek, tužek a tak. Přemýšlela jsem, jak mohl ten 'někdo' vědět o tom, že ráda kreslím. Kufr ležel u dveří.
"Líbí?" zeptala se nesměle Sorraia.
"Děláš si srandu? Je to úžasný!" usmála jsem se.
"To jsem ráda," oplatila mi úsměv, "asi si budeš chtít vybalit, že?"
"Jo, uložím si věci do skříně, převleču se a pak..." nevěděla jsem, co budu dělat pak.
"Pak můžeš zůstat v pokoji a třeba si číst nebo kreslit nebo co chceš. No a nebo přijď o patro níž do takové společenské místnosti, kde se setkávají učedníci zhruba tvého věku. To nepřehlédneš. Můžeš si tu najít kamarády. Zítra pak začne tvá výuka," usmála se.


"M-moment, výuka?" zeptala jsem se poněkud roztřeseně.
"Ano, musíš se naučit jak být správně andělem, naučíš se létat a vůbec všechno, co potřebuješ vědět," potvrdila a já zbledla. Tak trochu jsem čekala, že školy mám dost. Zasmála se.
"Neboj, tady se nebudeš učit matematiku a tak. Tady jsou předměty jako Dějiny Andělské komunity, Létání, Andělogie, Andělská biologie, Elementy a tak dále. Je to moc zajímavé a poučné," ujistila mě.
"A Lala tam bude taky chodit?" zeptala jsem se a znejistěla.
"Nejspíš ne, královna to nějak vymyslí. Myslím, že by měla vědět, co teď jsi, ale třeba na hodiny létání... nemá to, co na to potřebuje," zasekla se, "půjdu s ní do jejího pokoje, mimochodem je hned vedle, číslo dvacet, pak musím jít za královnou. Kdybyste něco potřebovaly, zavolejte na tohle číslo," podala mi papírek s číslem a odešla. Zavřela jsem dveře a jala se vybalit si věci. Ve skříni a v šuplících jsem objevila celkem hezké kousky obečení. Všechny trička byla volná a byly tam i trička, které nezakrývala záda. Převlékla jsem se a plácla sebou na pytel. Pak jsem zase vyskočila a drapla jednu knížku z oddělení Naučná literatura a začetla se do první kapitoly.
1.) kapitola - Probuzení
Jakmile anděl probudí křídla, jeho emoce se znásobí.
 Ovšem jen některé. Je to například láska nebo zloba. Z obyčejné zdravé 
lásky se stává posedlost a z vteřinové zloby se stává nenávist...
 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ღ ღ ღSára-SBღ ღ ღ ღ ღ ღSára-SBღ ღ ღ | E-mail | Web | 15. března 2013 v 22:17 | Reagovat

Také bych chtěla postel s nebesy. :-)
Krásná předměty, na Angelogii bych také šla :-) Moc krásné pokračování a těším se na další.

2 Ell Amaterasu Ell Amaterasu | Web | 16. března 2013 v 8:07 | Reagovat

[1]: Děkuju :) Teď ale nejspíš nebudu tuhle povídku vydávat, protože musím vymyslet, co se budou učit, ty učebnice atd... Budu se teď soustředit na HP.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Ikonky:


Přidej se! >>>

Fan of:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastFallen by Lauren Kate
The Vampire Diaries by L.J. SmithHercule Poirot by Agatha Christie
Wings by Aprilynne PikeUnearthly by Cynthia Hand
Hex Hall by Rachel HawkinsHarry Potter by J.K. Rowling
The Chronicles of Narnia by C.S. LewisInheritance by Christopher PaoliniFirelight by Sophie JordonParanormalcy by Kiersten White

Teams:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastUnearthly by Cynthia HandThe Vampire Diaries by L.J. Smith
Fallen World by Megan CreweFirelight by Sophie JordonWings by Aprilynne Pike