Smrt 5/???

10. dubna 2013 v 19:28 | Ell Amaterasu |  Smrt
Vycenila jsem špičáky. Moje tělo při pomyšlení na čerstvou krev samo reagovalo. Oči mi zazářily rudě a muž se přede mnou vyděsil a začal couvat. Ale za ním stál Eli a zadržel ho. Posunkem mi naznačil, že se do toho mám pustit.
"C-co mi uděláte?!" zeptal se muž a v jeho očích se zračil strach. Zavrčela jsem, ještě víc vycenila tesáky, aby je pořádně viděl a pomalu se přibližovala k jeho krku, kde byla také mimo jiné i krční tepna plná teplé a chutné krve.
"Prosím... Ne... Dám vám, co budete chtít..." prosil. Nebylo mi ho líto. Eli se nedávno díval na zprávy a informoval mě o tom, že to je uprchlý vrah, takže to nikomu neuškodí. Takhle myslelo moje tělo v mlhavém rudém oparu krve.

"Jsi vrah..." zasyčela jsem, "tobě nevadilo zabít ty lidi, tak proč by to teď mělo vadit mně? Když tě zabiju?" zeptala jsem se a pohrdavě se na něj pohlížela. Vychutnávala jsem tu jeho bezmocnost mi v tom nějak zabránit. V koutku duše jsem věděla, že to není správné, ale přesto... Moje instinktivní pudy démona, které nám zůstaly, mě poháněly a nutily mě se mu zakousnout do krku bez výčitek svědomí.
"Ne, ne, ne, prosím!" šeptal, ale já nedbala na jeho prosby a zakousla se do jeho krční tepny. Pusu mi naplnila jeho teplá, hustá krev. Sála jsem. Chtěla jsem víc a víc. Bylo to úžasné, ale každý hezký okamžik musí pominout. Pustupně bledl, jak jeho tělo ztrácelo krev.
Eli už se mě kupodivu nesnažil zarazit.
Vysála jsem ho do poslední kapky a jeho tělo nechala klesnout na zem. Eli mi podal kapesník a já si ním otřela zbytky krve okolo pusy. Rozprostřela jsem kapesník a upřeně se zahleděla na krvavé skvrny.
"Pain, nechal jsem tě to udělat... Ale radím ti, aby ses aspoň pokusila tou mlhou proniknout a nenechala se jí ovládnout," řekl tiše.
"Nejde to..." řekla jsem zoufale.
"Jde, plno démonů a polobohů to před tebou dokázalo a ty to taky dokážeš," řekl a v jeho očích (bůhvíproč) byla bolet a trápení. V nitru jsem si uvědomovala, že ji způsobuji já, ale nepřikládala jsem tomu význam. Nevěděla jsem, že to má mnohem hlubší význam.
"Ale oni mohli pít krev ze sáčků, což já nemůžu... Vyzvracím ji..." řekla jsem frustrovaně. Už jsem zabila dva lidi. Ta žena.. byla nevinná, ale o tomhle muži se to říct nedalo. Ale to mi to moc neulehčovalo, život je život.
"To je pravda, ale ty jsi silná. Já to vím, že jsi silná a zvládneš to," ujišťoval mě.
"Já to nez-"
"Zvládneš!" vyjel na mě, "zkus, prosím, ještě jednou vypít krev ze sáčku..." požádal mě.
"Ale-"
"Kvůli mně... Pak bychom mohli přistoupit k té poslední možnosti," přerušil mě a povzdechl si.
"Fajn," utrousila jsem, "postaráš se o něj?" zeptala jsem se stroze. Ani jsem nečekala na odpověď a šla domů.
Byla jsem v hluboké depresi, když se vrátil.
"Cirkulárka?" zeptala jsem se suše.
"Ano."
"Nebude to divné? Dva lidi se v jeden den zabijí v cirkulárce..." poznamenala jsem.
"Nepoznají to," ujistil mě, "na, zkus to," hodil po mně sáčkem krve. Reflexivně jsem ho chytla, oddělala uzávěr a začala sát. Prázdný obal jsem vyhodila a čekala.
"Cítíš něco?" zeptal se nejistě a očekával špatné zprávy. Rychle jsem pokývala hlavou a nahrnula se k umyvadlu. Znovu jsem vyzvracela všechnu krev, ale mužova krev ve mně zůstala. Cítila jsem ji v sobě.
"Pak zkus tohle," řekl, když jsem si vypláchla a utřela pusu. Kousl se do zápěstí a podal mi ho.
"Rychle, než se zacelí." Rána se opravdu začala zacelovat. Zakousla jsem se a než jsem to udělala, vzpomněla jsem si, co to říkal o sdílení krve.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ღ ღ ღSáraღ ღ ღ ღ ღ ღSáraღ ღ ღ | E-mail | Web | 14. dubna 2013 v 18:38 | Reagovat

senzační pokračování, moc se těším na další a hlavně jak bude reagovat na jeho krev...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Ikonky:


Přidej se! >>>

Fan of:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastFallen by Lauren Kate
The Vampire Diaries by L.J. SmithHercule Poirot by Agatha Christie
Wings by Aprilynne PikeUnearthly by Cynthia Hand
Hex Hall by Rachel HawkinsHarry Potter by J.K. Rowling
The Chronicles of Narnia by C.S. LewisInheritance by Christopher PaoliniFirelight by Sophie JordonParanormalcy by Kiersten White

Teams:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastUnearthly by Cynthia HandThe Vampire Diaries by L.J. Smith
Fallen World by Megan CreweFirelight by Sophie JordonWings by Aprilynne Pike