Smrt 7/???

19. dubna 2013 v 19:17 | Ell Amaterasu |  Smrt
Ne, nikdo mě nepoznal. Opravdu ne. Přitom jsem se o moc víc nezměnila. Až na vlasy, oči, postavu, zuby a vyhlazení pleti.
Dobře, dobře. Je toho trochu víc, ale uznejte, tolik toho zase není, aby mě nepoznali lidi, kteří se mnou strávili několik let, ne?
Hmm... Je zajímavé, jak rychle lidé zapomínají. Však si ještě něco vytrpí. Ti, co mě terorizovali nejvíc, a vůbec celá škola.
"Někoho mi pořád připomínáš, ale nemůžu si vzpomenout koho," řekl Lucas a pozorně si mě prohlížel. Zkoumal každý kousíček mé tváře a těla.
Takže tolik k tzv. nepoznání.

Fajn, takže jedinému Lucasovi někoho připomínám.
Zajímavé.
"Eh... Myslím, že jsme se nemohli potkat, protože jsem se nedávno přistěhovala," usmála jsem se nejistě.
"Jistě, na to jsem zapomněl... Už vím! Chodila sem jedna holka, Claire se myslím jmenovala. Je ti podobná, i když mi nesedí oči, vlasy a ani postava, ale ostatní.. Je až děsivé, jak jste si podobné," náhle si vzpomněl.
"Žádnou Claire jsem v životě nepotkala, ale kdybys chtěl, můžeš mi ji představit," usmála jsem se. Žádná Claire není. Teď je Pain!
"Rád bych, ale ona jaksi zmizela z povrchu zemského, takže..." pokrčil rameny, "slyšel jsem cosi, že se odstěhovali, ale nevím, kolik je na tom pravdy."
"Aha... Povídej mi o ní. Jaká byla?" pobídla jsem ho a očekávala svůj - ne, Claiřin - popis.
"Vlastně byla úplně jiná, než jsi ty. Byla spíš tichá, ale to bylo kvůli té události před několika lety, takže to asi..." nechal větu viset ve vzduchu. Moc dobře jsem věděla, co se stalo, ale přesto jsem se musela zeptat.
"Co se stalo, že byla zamlklá?"
"Chodila s jedním klukem... A pak ji jednou večer našli stát nad jeho tělem se zakrvaveným nožem v ruce. Někteří si myslí, že ho zabila, jenže ona v době jeho vraždy byla úplně někde jinde, takže to nemohla být ona, ale někteří pořád říkají, že to udělala."
"Takže se jí nic nestalo..." utrousila jsem, "co ty? Myslíš, že to opravdu udělala?" zeptala jsem se nenápadně. Vážně mě zajímal jeho názor.
"Myslím, že ne, ale spousta lidí tvrdila, že ano a udělali z ní vyvrhele, takže pokud se opravdu odstěhovali, ani bych se jí nedivil, že to udělali," pokrčil rameny.
"Jsme tady," poznamenala jsem.
"Jo, musím jít za učitelkou, tak se sejdeme až ve třídě, ano?" Ani nečekal na odpověď a už utíkal pryč. A tak jsem šla do třídy sama. Sedla jsem si na svoje místo vedle Lucase, vytáhla si učebnice, opřela si nohy o lavici a poslouchala ve sluchátkách hudbu...
Vše bylo fajn, než přišla ta káča. Carol.
"Ahoj, Pain," zatrylkovala sladce, "nechceš obědvat s námi?" zeptala se a to už se k ní připojily její 'dvorní dámy'. Sarah a Rose. Obě si daly ruce v bok a pohodily blonďatými (obarvenými - díky mému ostřížímu zraku jsem viděla jejich hnědé kořínky) vlasy a očekávaly mou odpověď.
Postavila jsem se. Svou výškou jsem převyšovala všechny tři.
"Ahoj, Carol," pozdravila jsem ji odměřeně, "víš, já nevím, jestli vás nebudu svou existencí nějak ohrožovat, či jestli vám nebudu vadit," hrála jsem váhání a na konci věty jsem se usmála.
"Ne, jistě nám nijak nevadíš a naopak. My bychom byly poctěny, kdyby ses k nám připojila," usmála se sladce (a falešně) Carol.
"A navíc je to dobrá cesta, aby ses stala jednou z hvězd školy," obdařila mě zářivým úsměvem Sarah.
"Dozjista se ti s námi bude líbit," řekla Rose s (jak jinak) úsměvem.
"Dobrá tedy, když na tom tak trváte," souhlasila jsem. Skryla jsem své znechucení a usmála se. Takže samozvané královny školy mě chtějí do party? To dozajista nebude na škodu, akorát si nejspíš všimnou, že nejím. Můžu, ale nemusím. A pak je tu ten 'problémek' s krví. Jak to před nimi utajím?
Ne! Do svého soukromí si zasahovat nenechám a rozhodně jim o tom neřeknu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natalia. Natalia. | Web | 19. dubna 2013 v 19:39 | Reagovat

Dokonalé! :-)

2 ღ ღ ღSára-SBღ ღ ღ ღ ღ ღSára-SBღ ღ ღ | E-mail | Web | 20. dubna 2013 v 12:23 | Reagovat

super den ve škole, těším se na další a jak se bude s !dvorními dámami" snášet

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Ikonky:


Přidej se! >>>

Fan of:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastFallen by Lauren Kate
The Vampire Diaries by L.J. SmithHercule Poirot by Agatha Christie
Wings by Aprilynne PikeUnearthly by Cynthia Hand
Hex Hall by Rachel HawkinsHarry Potter by J.K. Rowling
The Chronicles of Narnia by C.S. LewisInheritance by Christopher PaoliniFirelight by Sophie JordonParanormalcy by Kiersten White

Teams:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastUnearthly by Cynthia HandThe Vampire Diaries by L.J. Smith
Fallen World by Megan CreweFirelight by Sophie JordonWings by Aprilynne Pike