Znáte blog.cz? Ne? Nyní ho budete znát! aneb Náš článek v žurnalistice

22. dubna 2013 v 14:04 | Ell Amaterasu and Else Michelle |  Můj "šíleně zajímavý" život
Tak... Tady vám přinášíme článek o blogu.cz, který jsme s Michelle napsaly v předmětu žurnalistika ve škole...
Doufáme, že se vám bude líbit! :)
Ať už máte rádi povídky, deníčky, módu, kuchařky, kosmetiku, recenze, zdravý životní styl, nebo jen tak obrázky a písničky, všechno tohle a mnohé jiné tam je. Najdete tam všechno, co vás napadne. Na blogu si můžete číst ostatní blogy, ale také si ho můžete založit vy sami! Jde o krátký proces. Zaregistrování trvá opravdu jen chviličku. A co s designem? Blog.cz vám nabízí už vytvořené šablony. Anebo si můžete vytvořit sami, ale to pokud jste nováček, bude to pro vás obtížné. Upozorňujeme, že hodně lidí odpuzuje špatný design (nepřehledné menu, špatná barva písma, která nejde pořádně přečíst a další).

Na blog můžete psát v podstatě cokoliv. Je to váš blog a vaše hlava. Pokud byste chtěli větší návštěvnost, doporučujeme, abyste procházeli a komentovali ostatní blogy. Při troše štěstí se nejenom autor onoho blogu podívá na váš blog, ale i většinou okomentuje nejnovější články. U okýnka pro komentář je i okýnko pro adresu vašeho blogu. U samotného komentáře se to pak zobrazí jako váš web a kdokoliv může na něj kliknout. Abyste viděli svou návštěvnost, můžete se zaregistrovat na toplistu. Pak si zadáte, kde chcete, aby se tabulka s návštěvností zobrazovala. Popřípadě se nemusí zobrazovat vůbec a svou návštěvnost vidíte pouze vy. Nezobrazí se vám jen návštěvnost, ale i z jaké země návštěvníci přišli, z jaké stránky přišli atd...
Když už budete na blogu jako doma, můžete si najít nějaké oblíbené blogy, nebo se stejnou tématikou a pokud bude souhlasit, můžete se spřátelit. Na blogu je populární název "affs", což je zkratka "affiliates". V češtině to jsou "spřátelené blogy". Navzájem se budete navštěvovat a komentovat nejnovější články. Tím pádem se vám zvýší náštěvnost a budete mít nějaké stálé čtenáře.
Pokud vás náš článek zaujal a chtěli byste si založit blog, stačí jen navštívit stránku blog.cz a tam najdete registraci a na zbytek přijdete sami, anebo můžete si můžete objednat u nás konzultaci ohledně blogu a všeho kolem.

S úsměvem se s vámi loučí Michelle a Ell.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Else Michelle..! Else Michelle..! | Web | 22. dubna 2013 v 18:32 | Reagovat

Juuuuuuu :3 :D

2 ღ ღ ღSáraღ ღ ღ ღ ღ ღSáraღ ღ ღ | E-mail | Web | 23. dubna 2013 v 19:20 | Reagovat

velmi pěkně jste to napsaly

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Ikonky:


Přidej se! >>>

Fan of:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastFallen by Lauren Kate
The Vampire Diaries by L.J. SmithHercule Poirot by Agatha Christie
Wings by Aprilynne PikeUnearthly by Cynthia Hand
Hex Hall by Rachel HawkinsHarry Potter by J.K. Rowling
The Chronicles of Narnia by C.S. LewisInheritance by Christopher PaoliniFirelight by Sophie JordonParanormalcy by Kiersten White

Teams:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastUnearthly by Cynthia HandThe Vampire Diaries by L.J. Smith
Fallen World by Megan CreweFirelight by Sophie JordonWings by Aprilynne Pike