Test osobnosti

8. října 2013 v 18:00 | Ell Amaterasu |  Ostatní
Na blogu blogerky Noël Almi jsem našla odkaz na Test osobnosti, který jsem si s chutí udělala. Tohle mi vyšlo:

Jste typ XNXX

Co znamenají jednotlivá písmena?

 • Není možné u Vás rozhodnout, zda jste více extrovert (písmeno E), nebo introvert (písmeno I). Zkuste sami najít, která charakteristika Vám je bližší.
  Extrovert intenzivně vnímá okolí a je zaměřený na kontakt s lidmi a realitou, rád mluví a vyjadřuje své pocity.
  Naopak introvert se dokáže soustředit na maličkosti a hlavně na myšlenky a pocity. Nevyhledává tolik kontakt s okolím, který mu někdy může být i nepříjemný a raději poslouchá, než aby se zapojil do konverzace. Obvykle předem dříve promyslí, co řekne, než aby ze sebe chrlil nesourodé informace.
 • Písmeno N znamená, že Vaše intuice upřednostňuje myšlenky, teorie a fantazii. Takto orientovaný člověk rád dělá věci pokaždé jinak, zkoumá, co se proč a jak děje a jak by se to dalo dělat lépe. Spíše než praxe a to, co je, ho přitahuje budoucnost a různé abstraktní teorie.
 • Na základě Vašich odpovědí nelze jednoznačně říci, zda u Vás převládá myšlení (T), nebo cítětní (F). Můžete se pokusit určit, co je Vám bližší, z uvedených charakteristik.
  Písmeno T charakterizuje člověka, který lépe pracuje s daty a čísly, než s pocity a lidmi. Tento typ bývá neústupný a neohleduplný. Myšlení dle něj vede k lepšímu řešení problémů a zakládá se na číslech, faktech a logice - pravdivý/nepravdivý, jestliže/pak.
  Proti tomu písmeno F charakterizuje člověka, u kterého rozhoduje cítění. Řídí se pocitem z věci způsobem více/méně, lepší/horší. Takový člověk dává přednost dohodám, často je empatický a rád dělá lidem radost.
 • Není možné jednoznačně stanovit, zda preferujete úsudek (J), nebo vnímání (P). Můžete se pokusit charakterizovat sami na základě následujících popisů.
  Písmeno J znamená, že preferujete úsudek před vnímáním. Takový člověk inklinuje k postupným řešením a snaží se rychle věci dokončit. Rád si před výletem naplánuje, které památky navštíví a předem si rezervuje hotel.
  Písmeno P znamená, že preferujete vnímání před úsudkem. Takový člověk spoléhá na subjektivní mínění a nechává si všechny možnosti otevřené. Nejlépe se mu daří pod tlakem, v časové tísni, když už je poslední možnost něco udělat. Takto založený člověk neplánuje - probudí se, usmyslí si, že si udělá výlet a všechno začne řešit teprve, až je to potřeba.
Byla jsem z toho doopravdy překvapená a nevím, jestli je to dobře, nebo špatně, že jsem takhle mezi. Pro zajímavost stejný výsledek vyšel 0,07 % ostatních odpovídajících (z více než 50 000) = údaje z 19. listopadu 2012.
Pokud chcete, udělejte si tento test taky zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 9. října 2013 v 15:50 | Reagovat

Mě vychází taková rozpolcená osobnost :D Ale jsem introver,t to je jistý :)

2 Nemesis Moriko Nemesis Moriko | E-mail | Web | 10. října 2013 v 19:51 | Reagovat

mi vyšlo že:
"U tohoto typu bohužel není možné vypsat konkrétní podrobnou charakteristiku, neboť jedna z kategorií není jednoznačná."
Jsem prostě Original:DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Ikonky:


Přidej se! >>>

Fan of:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastFallen by Lauren Kate
The Vampire Diaries by L.J. SmithHercule Poirot by Agatha Christie
Wings by Aprilynne PikeUnearthly by Cynthia Hand
Hex Hall by Rachel HawkinsHarry Potter by J.K. Rowling
The Chronicles of Narnia by C.S. LewisInheritance by Christopher PaoliniFirelight by Sophie JordonParanormalcy by Kiersten White

Teams:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastUnearthly by Cynthia HandThe Vampire Diaries by L.J. Smith
Fallen World by Megan CreweFirelight by Sophie JordonWings by Aprilynne Pike