Lovcův deník (VS) XI - Volba pro Siennu

29. března 2014 v 18:12 | Ell Amaterasu |  Lovcův deník

Siennin plán zafungoval dokonale. Reecovi stačilo najít skrytý průchod pod jeho postelí, kterým se dostal do stájí, kde vzal Sukiho, a odjel na něm na pobřeží. Pak už jen nastoupil na loď a v pořádku odplul pryč. Alisha, kterou pro něho sestry poslaly, se o tom dozvěděla až o několik hodin později, jenže to už byl lovec pěkně daleko od ostrova.
"Říkala jsem ti, že to bylo neuvážené rozhodnutí," syčela později na vlčici, která si byla vědoma své chyby, ale nehodlala to dát najevo.
"Nemohla jsem vědět, kam až Sienniny schopnosti sahají," pokrčila rameny. Když se začalo ozývat rozpačité mumlání, dodala: "Bezpochyby je to její práce. Musela se s ním nějak spojit, což značně ztíží naše plány. Musíme se jí i Waltera zbavit nějak jinak. Začínají nám dýchat na záda. Pokud to tak půjde dál, budou pro nás představovat větší hrozbu než dosud," prohlásila a klidně se rozhlédla po přítomných dívkách.
"Kdybys mne nechala, abych ho prohlédla, než odešel do pokoje," vyčetla jí liščí sestra - Skye. "Dokázala bych z něho vyčíst jeho úmysly."
"Pokud se s ním ale spojila až tady, byly by ti tvé schopnosti na nic," sarkasticky sykla Alisha.

"To máš jistě pravdu, ale rozpoznala bych, zda tíhne k našim nepřátelům," odvětila lehce Skye, ale do tónu jí prosakovalo varování. Ty dvě spolu zjevně nevycházely nejlépe.
"Nehádejte se, sestry. Musíme být jednotné, musíme se jim postavit společně. Sledovala jsem je, jak se baví na nábřeží v Samiliusu. Mají se setkat ve Wonderlungu," zamračila se na ně vlčice a založila si ruce. "Musíme tam jet a zbavit se toho takzvaného lovce Reece i té zrádkyně Sienny," zavrčela a bylo rozhodnuto.
Suki neklidně přešlapoval a frkal. Reece se na něj ohlédl, ale nemohl od kormidla odejít.
"Bude to v pohodě, kamaráde," řekl mu chlácholivě a pokusil se na něho usmát, což se mu zrovna moc nevydařilo. Kůň pohodil hlavou, až mu hříva zavlála, a nevypadal, jako kdyby mu zrovna věřil. "Za chvilku budeme ve Wondelungu," mumlal spíš pro sebe. Suki zahrabal kopytem, otočil hlavu a pozoroval klidné moře.
Noc představovala velký problém. Reece nemohl od kormidla, ale byl už unavený od věčného stání a hlídání směru. Zívl jednou, dvakrát... Hlava mu padala. Spokojeně se opřel o kormidlo, které se otočilo, a loď začala plout jiným směrem. Lovce probudilo až hlasité Sukiho zaržání. Nadskočil a okamžitě přetočil kormidlo zpět. Srdce mu hlasitě bušilo a dech měl zrychlený.
"Suki..." hlesl a promnul si oči. "Děkuju," dodal, ale kůň jen znepokojeně pohodil hlavou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katee Katee | Web | 31. března 2014 v 15:14 | Reagovat

Tu druhou verzi si teda číst nebudu, když nechceš :) :D Ale začínám si myslet, že Sienna není zas tak zlá :D No, ale uvidíme :)

2 Nemesis Moriko Nemesis Moriko | E-mail | Web | 9. dubna 2014 v 21:02 | Reagovat

Tak ,druhou verzi jsem nečetla:D Vlastně první 2 slova, než mi došlo že čtu něco jiného než jsem chtěla:D
A souhlasím s Katee, Sienna nevypadá tak záporácky:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Ikonky:


Přidej se! >>>

Fan of:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastFallen by Lauren Kate
The Vampire Diaries by L.J. SmithHercule Poirot by Agatha Christie
Wings by Aprilynne PikeUnearthly by Cynthia Hand
Hex Hall by Rachel HawkinsHarry Potter by J.K. Rowling
The Chronicles of Narnia by C.S. LewisInheritance by Christopher PaoliniFirelight by Sophie JordonParanormalcy by Kiersten White

Teams:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastUnearthly by Cynthia HandThe Vampire Diaries by L.J. Smith
Fallen World by Megan CreweFirelight by Sophie JordonWings by Aprilynne Pike