1# Zjištění

10. ledna 2015 v 11:22 | Ell Amaterasu |  Blood, blood everywhere...

Ještě nikdy jsem nezažila takovou hrůzu jako tehdy. Tehdy, když jsem zjistila, že téměř všichni, koho jsem měla ráda, zemřeli v bolestech - doslova se roztekli a zbyla po nich jen krvavá louže.
Bylo to ráno jako každé jiné. Probudila jsem se, seběhla schody, zašla si na záchod a dala si rychlou sprchu. Nedělala jsem si starosti s tím, že ani jeden z mých sourozenců ještě nevstali. Táta už byl v práci a máma si ráda přispí. Zabalená v ručníku jsem se nasnídala a mrkla na hodiny. Za chvíli už jsem se musela oblékat. A nikdo ze spáčů se ještě neobjevil, což mě začalo znervózňovat. Museli jsme jít na autobus a jet do školy. Oblékla jsem se u sebe v pokoji a šla ke dveřím od bratrova pokoje. Byl starší než já - mně bylo šestnáct a jemu sedmnáct. No a pak jsem měla ještě dvě sestry, dvojčata - třináctileté. Zaklepala jsem. Nic. Podruhé. Také nic. Ještě několikrát jsem to zkusila, ale neozýval se. Tak jsem dveře otevřela a vstoupila dovnitř. Všude se válelo plno věcí - oblečení, odpadky, sešity... Ale Luke nikde. A cosi tu páchlo. Jenže ne hnusně, nýbrž krásně. Pohled mi sjel k posteli. Na bílém prostěradle zářil rudý flek. Krev. Přičichla jsem si. Z té krve vycházela ta vůně. Couvla jsem dozadu a málem klopýtla. Nechápala jsem, proč mi voní. Vždyť krev by měla spíš smrdět, ne? Přesto jsem nebyla schopna ječet ani cokoliv říct. Vyklopýtala jsem z pokoje a vrazila do pokoje dvojčat. Čekalo mne tam to samé. Jen s tím rozdílem, že krev prosákla matrací horní postele, na které spala Katherine, a kapala na tu spodní Christininu. Otřásla jsem se, připadalo mi to nechutné, ale nemohla jsem odtrhnout oči. Nakonec jsem se ale přeci jen donutila to udělat a doběhla jsem k mámě. Už mě to ani nepřekvapilo. Dva velké fleky krve místo jejich těl. Co se tady sakra stalo?! pomyslela jsem si rozrušeně. Zavřela jsem na pár vteřin oči a doufala, že je to jen zlý sen. Bohužel nebyl.

Zavolala jsem na policii. Nikdo mi to nebral, což bylo více jak divné. Bylo to doslova zlověstné a hrůzostrašné. Zavěsila jsem a přemýšlela, co mám dělat. Mohla jsem normálně jet do školy a doufat, že tam někdo bude. Někdo dospělý, kdo by mi pomohl. Nádech, výdech, třeba si ze mě jen dělají srandu. Třeba odněkud vyskočí a budou se mi smát. Věděla jsem ale, že to je nepravděpodobné. Kde by vzali tu krev? Jistě, možná mohla být zvířecí, ale proč by si s tím dávali takovou práci?

Dorazila jsem před školu. A hned jsem věděla, že je něco špatně. Vchodové dvoukřídlé dveře byly dokořán a u nich kaluž krve. Pravděpodobně uklízečka, která tam každé ráno stála, vrčela, když jsme za sebou nezavírali, a častovala nás vražednými pohledy, když jsme si dovolili si neotřít boty a zašpinit jí podlahu. Zamračeně jsem prošla kolem a pokračovala do šatny. Porůznu tam byly další fleky a stříkance krve. Všechny jsem obcházela obloukem či překračovala a dávala si pozor, abych se některého nedotkla. Měla jsem takový pocit, že by to nedopadlo dobře. Nakonec jsem se vykašlala na přezůvky a vrátila se. Pokračovala jsem až do naší třídy. Seděli jsme tam po dvojicích, ale takhle ráno tam vždy bylo jen pár lidí. Přelétla jsem očima všechny lavice a židle. Na dvou lavicích byla krev a stékala dolů přes židli na zem. Avšak v rohu seděli dva lidé. Peter a Claire. Trošku se mi ulevilo. Má nejlepší kamarádka byla také ušetřena. A kluk, co se mi už dlouho líbil, taky. Ale on byl vedlejší. Vrhla jsem se k nim. Zvedlike mně oči, ve kterých se zračilo zděšení.
"Beth... Co se to děje?" zasténala tiše Claire a z očí se jí řinuly slzy. Peter se na mě jen bezvýrazně díval a mlčel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sára Dracová Sára Dracová | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 11:31 | Reagovat

Páni to je začátek, představovat si to a běhal mi mráz po zádech, děsivé.

2 Katee Katee | 6. března 2015 v 17:12 | Reagovat

Super, úžasné, ještě lepší! :3 Od tebe se všechno skvěle čte, moc mě zajímá pokračování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Ikonky:


Přidej se! >>>

Fan of:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastFallen by Lauren Kate
The Vampire Diaries by L.J. SmithHercule Poirot by Agatha Christie
Wings by Aprilynne PikeUnearthly by Cynthia Hand
Hex Hall by Rachel HawkinsHarry Potter by J.K. Rowling
The Chronicles of Narnia by C.S. LewisInheritance by Christopher PaoliniFirelight by Sophie JordonParanormalcy by Kiersten White

Teams:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastUnearthly by Cynthia HandThe Vampire Diaries by L.J. Smith
Fallen World by Megan CreweFirelight by Sophie JordonWings by Aprilynne Pike