Oživení/návrat/comeback

10. ledna 2015 v 11:10 | Ell Amaterasu |  Můj "šíleně zajímavý" život
V poslední době (dobře, už je to hodně dlouho) jsem nic nepřidávala. A má to jeden prostý důvod - škola a osobní "problémy" (spíš možná záležitosti). Nejdřív to byla hlavně škola, pak tedy ty záležitosti. Už by to však mělo být v pořádku a já se chci vrátit k blogu. Mezitím jsem publikovala na mém wattpadu, ale tam jsem sklouzla spíš k hororům a podobným temným žánrům. Ačkoliv to ani trochu neodpovídá mé náladě, která je v posledních týdnech úžasná.

Každopádně to tu chci opět rozjet a hned na začátek sem začnu přidávat sérii Blood, blood everywhere, která je z mého wattpadu. Dále mám v plánu sepsat pár recenzí na knížky, které jsem mezitím přečetla, a také novou povídku na téma HP.

Také bych chtěla oznámit, že SB mažu. Kromě asi dvou nebo tří výjimek. Kdyby měl někdo zájem o spřátelení, napište pod tento článek, ne do toho k tomu určenému. Nejspíš si budu vybírat, pokud se ozve víc lidí, jelikož už toho času na čtení jiných článků holt moc není. Tudíž si nechám tak čtyři, max pět spřátelených blogů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katee Katee | 6. března 2015 v 17:13 | Reagovat

Asi to nepíšu brzo, ale jsem ráda, že se vracíš :) :D Snad ti to vydrží. Bylo mi líto, když tady tak dlouho nepřibyl žádný článek a já už se smířila s tím, že ani další nepřibude.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Ikonky:


Přidej se! >>>

Fan of:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastFallen by Lauren Kate
The Vampire Diaries by L.J. SmithHercule Poirot by Agatha Christie
Wings by Aprilynne PikeUnearthly by Cynthia Hand
Hex Hall by Rachel HawkinsHarry Potter by J.K. Rowling
The Chronicles of Narnia by C.S. LewisInheritance by Christopher PaoliniFirelight by Sophie JordonParanormalcy by Kiersten White

Teams:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastUnearthly by Cynthia HandThe Vampire Diaries by L.J. Smith
Fallen World by Megan CreweFirelight by Sophie JordonWings by Aprilynne Pike