Můj "šíleně zajímavý" život

Oživení/návrat/comeback

10. ledna 2015 v 11:10 | Ell Amaterasu
V poslední době (dobře, už je to hodně dlouho) jsem nic nepřidávala. A má to jeden prostý důvod - škola a osobní "problémy" (spíš možná záležitosti). Nejdřív to byla hlavně škola, pak tedy ty záležitosti. Už by to však mělo být v pořádku a já se chci vrátit k blogu. Mezitím jsem publikovala na mém wattpadu, ale tam jsem sklouzla spíš k hororům a podobným temným žánrům. Ačkoliv to ani trochu neodpovídá mé náladě, která je v posledních týdnech úžasná.

Každopádně to tu chci opět rozjet a hned na začátek sem začnu přidávat sérii Blood, blood everywhere, která je z mého wattpadu. Dále mám v plánu sepsat pár recenzí na knížky, které jsem mezitím přečetla, a také novou povídku na téma HP.

Také bych chtěla oznámit, že SB mažu. Kromě asi dvou nebo tří výjimek. Kdyby měl někdo zájem o spřátelení, napište pod tento článek, ne do toho k tomu určenému. Nejspíš si budu vybírat, pokud se ozve víc lidí, jelikož už toho času na čtení jiných článků holt moc není. Tudíž si nechám tak čtyři, max pět spřátelených blogů.

Pauza

12. července 2013 v 19:32 | Ell Amaterasu
Sice jsem to už psala do jiného článku, napíšu to znovu.
Od zítřka zde nejspíš nebudu. Je možné, že tam, kam jedeme, bude wifina, ale nic neslibuji.
Takže ahooy, užijte všichni prázdniny, dokud jsou :))

Prázdiny aneb Staň se jednou z hlavních postav

6. července 2013 v 18:47 | Ell Amaterasu
Tááákže... Počínaje dneškem si dám takové 'psací prázdniny'. A to od 7.7. až do 20.7. (včetně dneška).
Třináctého (za týden) odjíždíme na dovolenou. A mě napadlo vytvořit ostatním dětským účastníkům malou soutěž, která by probíhala celý ten týden. Takže budu celý ten týden, než pojedeme, vymýšlet, co bude její náplní. A tudíž si dám od psaní na ty dva týdny pauzu. Ale recenze na knihy budu psát pořád, protože jsem byla ve čtvrtek v knihovně a čtu jako o život. Pouze povídky teď nějakou dobu psát nebudu (každý pisálek přece potřebuje nějakou inspiraci, no ne?). A navíc jsem rozepsala další povídku, na kterou mám i kamaráda, který mi napíše něco jako novely. Do hlavních rolí jsem obsadila sebe (no, spíš to píšu v první osobě), kámoše (eh.. má to svůj důvod) a kamarádku. A jedno místo je ještě volné. O to místo se můžete ucházet vyplněním tohoto dotazníku. Ze všech pak vyberu jednoho, kdo mě něčím zaujme a bude mi připadat jako vhodný pro tu postavu.
Tak a tímto se s vámi loučím a přeji hezké prázdniny (ano, to přeji tedy brzo :D).

Byla jsem na nákupech

29. června 2013 v 19:45 | Ell Amaterasu
Konečně vyšel desátý díl Školy noci a já jako velká čtenářka a fanynka jsem byla na nákupech a koupila si ji. Samozřejmě jsem se do ní hned začetla. Kupovala jsem ji v knihkupectví Neoluxor za 299 kč. Zrovna tam měli akci - za vysvědčení 10 % sleva a samé jedničky 20 % sleva (platí ještě celý víkend). Teď si asi řeknete, že jsem šprtka, protože jsem ty jedničky měla, ale dobře, já se přiznávám! (:D) Ale je to fajn, máte různé výhody. Např. v Glóbusu jste mohli včera dostat za každou jedničku párek (měla jsem jich sedmnáct), pak tam byl myslím pohár zdarma (samé jedničky - asi) a další všude možně. Eh, takže zpět k tématu - tudíž mě knížka stála o něco méně, ale nevím, kolik to bylo přesně, protože jsem si kupovala ještě jednu - Madame Okta. Sice jsem ji už četla, ale líbila se mi, a tak jsem nemohla odolat a koupila si ji taky (za 79 kč). Je mi jasné, že bych si tu slevu mohla spočítat, ale nechce se mi (:P).
Našemu učiteli, který odchází z naší školy a jde na jinou, jsme na rozloučenou s kamarádkami koupily Prázdné místo od Rowlingové. Učil nás češtinu, dějepis a hudebku (fakt suprově zpívá!) Bude nám chybět...

Škola noci 10 - Skrytá Madame Okta Prázdné místo

Mendelka

21. června 2013 v 19:20 | Ell Amaterasu
Tak. A jsme zpátky. Bylo to tam strašně super. Fajn lidi, kteří se s námi hned kamarádili. 'Samozřejmě' jsme si povyměňovali facebooky, popř. tel. čísla, skypy apod.
Mají to tam strašně luxusní. Čistý záchody (to se o těch našich fakt říct nedá), sprchy (i když byly dvě společné na dvě šatny u tělocvičny, kde jsme spali), dvě tělocvičny, celé patro jen na jazyky, jídelna přívětivá a vybarvená teplými přátelskými barvami.. A dvě tělocvičny. Prostě super.
Po cestě tam jsme sice museli stát, ale ani mi to nevadilo, protože jsem stála u okýnka, kde foukalo, což bylo boží. Vzhledem k tomu vedru. Pak jsme si ke konci sedli, ale v tom kupé to bylo strašný. Vzduch byl vydýchaný a to vedro... Děs a hrůza. Tak jsme se nějak dostali na místo (měla jsem strach, že z toho vlaku vypadnu, když jsem vystupovala, protože jsem měla velký kufr) a na nádraží nás čekali dva žáci Mendelky, kteří nás měli dovést do školy. Jeli jsme autobusem několik zastávek a konečně jsme dorazili na místo. Své věci jsme si uložili do kuchyňky a jen s pitím nebo příruční taškou jsme šli do hudebny, kde nám povykládal zástupce ředitele něco o programu a o škole. Pak nás ti dva žáci provedli po škole.

Zpráva

18. června 2013 v 19:29 | Ell Amaterasu
Zítra, protože jedeme se třídou do Karviné, do školy Zš Mendelova, nevyjde další díl povídky Láska? Na to zapomeň!.
S kamarádkou jsme udělaly prezentaci k naší škole a budeme ji tam prezentovat. To bude zajímavé.
Takže tady prostě zítra (možná i pozítří) nebudu. To je všechno (:D).

Znáte blog.cz? Ne? Nyní ho budete znát! aneb Náš článek v žurnalistice

22. dubna 2013 v 14:04 | Ell Amaterasu and Else Michelle
Tak... Tady vám přinášíme článek o blogu.cz, který jsme s Michelle napsaly v předmětu žurnalistika ve škole...
Doufáme, že se vám bude líbit! :)
Ať už máte rádi povídky, deníčky, módu, kuchařky, kosmetiku, recenze, zdravý životní styl, nebo jen tak obrázky a písničky, všechno tohle a mnohé jiné tam je. Najdete tam všechno, co vás napadne. Na blogu si můžete číst ostatní blogy, ale také si ho můžete založit vy sami! Jde o krátký proces. Zaregistrování trvá opravdu jen chviličku. A co s designem? Blog.cz vám nabízí už vytvořené šablony. Anebo si můžete vytvořit sami, ale to pokud jste nováček, bude to pro vás obtížné. Upozorňujeme, že hodně lidí odpuzuje špatný design (nepřehledné menu, špatná barva písma, která nejde pořádně přečíst a další).

Horror afternoon

6. dubna 2013 v 18:45 | Ell Amaterasu
Sice nemám moc v lásce horory, ale i přes to jsme si s Michelle udělaly hororové odpoledne.
Vlastně jen tak napůl...
Dívaly jsme se na Houbičky (zde recenze) a na Sedm.
Houbičky jsou horor, ale musím říct, že jsem se moc nebála, ale jo dalo se to.
Sedm vlasně horor není, ale na wikipedii to jako horor uváděli. Na csfd (česko-slovenská filmová databáze) nikoliv. Tam to bylo jako krimi/mysteriózní/thriller. Musím říct, tenhle film mě fakt dostal. Určitě později napíšu recenzi. Zaujal mě hned po popisu a byla jsem na něj zvědavá. No a dnes jsem se na něj konečně podívala za společnosti Michelle.
K filmům jsme si daly mrkvovo-jablkový salát a ananas.
Houbičky jsem vůbec, ale vůbec nechápala. Pak jsme s Michelle dospěly k nějakému závěru, který by byl vcelku logický.

Jen já...? aneb Jsem zpět!

1. dubna 2013 v 18:48 | Ell Amaterasu
Jsem zpět!
Byli jsme na dovolené. Na chatě u Koutů nad Desnou. Bylo tam hrozně moc sněhu a dost jsme se na něm vyřádili. Stavěli jsme sněhuláka, váleli se ve sněhu. Nesmím zapomenout na dnešní ranní mrskání. Asi mám modřiny... Letošní mrskání bylo vážně brutální... Nekecám.
Ale jinak to bylo fajn. Měli jsme tam dva notebooky + playstation (historický artefakt playstationu 1), takže jsem psala a (hlavně) hrála hry. Poprvé jsem si zahrála Call of duty: Modern warfare. A začalo mě to bavit. A v mezičase jsem hrála Counterstrike. Ano, hraju střílečky. A strašně mě baví.
 
 

Reklama

Ikonky:


Přidej se! >>>

Fan of:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastFallen by Lauren Kate
The Vampire Diaries by L.J. SmithHercule Poirot by Agatha Christie
Wings by Aprilynne PikeUnearthly by Cynthia Hand
Hex Hall by Rachel HawkinsHarry Potter by J.K. Rowling
The Chronicles of Narnia by C.S. LewisInheritance by Christopher PaoliniFirelight by Sophie JordonParanormalcy by Kiersten White

Teams:

House of Night by P.C. Cast & Kristin CastUnearthly by Cynthia HandThe Vampire Diaries by L.J. Smith
Fallen World by Megan CreweFirelight by Sophie JordonWings by Aprilynne Pike